Booby tape

Podczas ubierania się na bal maturalny lub inną imprezę wymagającą zaangażowania całego ciała jako kobiety, wszyscy martwimy się o dobór bielizny. Czasami chodzenie bez stanika na takie wydarzenia może być niesamowite. Mamy jednak na uwadze dwie główne dyskomfortowe kwestie. Możliwe jest, że sutki będą widoczne. To bardzo irytujące, gdy każdy może zobaczyć położenie sutków w ubraniu. Potrzebujemy dekoltu, aby stanąć na wysokości zadania bez stanika Twoje piersi najprawdopodobniej opadną w dół na klatkę piersiową. Jednak za pomocą taśmy modelującej możesz podnieść pierś.

Booby Tape czyli taśma modelująca do biustu świetny produkt, aby rozwiązać wszystkie twoje dylematy związane ze strojem. Linia Booby Tape jest idealna do wszystkiego, od sukienek z odkrytymi plecami po topy z głębokim dekoltem, jest dostępna w różnych odcieniach koloru skóry, dzięki czemu możesz znaleźć idealną taśmę do podnoszenia piersi dla siebie. Od dwustronnej taśmy, która zapewnia jednolite wykończenie, po osłonki na sutki, które zapewniają idealne pokrycie. Booby Tape rewolucjonizują nasze szuflady z bielizną.

Oddychająca i rozciągliwa, odporna na pot taśma przyda się, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na duże wydarzenie, czy po prostu zdecydujesz, że chcesz wyjść na cały dzień bez stanika. Booby tape powinna być całkowicie dyskretna i pasować idealnie dla osób z głębokimi dekoltami.

Więcej o Boby tape dowiesz się z https://stanik.yum.pl/booby-tape